Agencja3000
Strona główna O programie Pobieranie Pomoc Cennik Kontakt

Agencja3000Agencja3000 - to profesjonalny, wielofunkcyjny system komputerowy dla pośredników obrotu nieruchomościami. Doskonale sprawdza się zarówno w małym, jedno lub kilkuosobowym biurze nieruchomości jak również w dużej, wielooddziałowej sieci posiadającej placówki w różnych częściach miasta czy kraju.

W pełni zintegrowany z Internetem (możliwość pracy on-line) program Agencja3000 dzięki niespotykanym dotąd, zaawansowanym rozwiązaniom technicznym, umożliwia wygodną pracę z ofertami i kontrahentami o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na ziemi. Ważnym atutem programu Agencja3000 są niewielkie wymagania sprzętowe. Unikalnym rozwiązaniem jest również szybkie i niezawodne działanie programu w dwóch systemach operacyjnych - Windows, Linux.

Wersja serwisowa 2.2.2 programu Agencja3000 24.08.2016

Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji programu dostępnej już od 24 sierpnia 2016 r. Aktualizacja wyklucza problem związany z niepoprawnym działaniem podglądów kontrahentów oraz błąd pojawiający się przy wyszukiwaniu zdarzeń. Dodatkowo w wersji tej wprowadzono szereg optymalizacji mających na celu usprawnienie i przyśpieszenie działania programu.